تبلیغات
طراحی سایت - سئو سایت - پشتیبانی سایت - تبلیغات رایگان در اینترنت - روش انتخاب كلمات كلیدی مناسب برای سایت

روش انتخاب كلمات كلیدی مناسب برای سایت

روش انتخاب كلمات كلیدی مناسب برای سایت

http://www.takpc.net/images/articles/keyword.jpg

تعریف كلمات كلیدی یا همان كلیدواژه :

كلمات كلیدی (كلیدواژه ) كلماتی هست كه كاربران اینترنتی بنا به نیاز خود در گوگل جستجو می كنند.

نكته مهم :

توجه داشته باشید یك كلید واژه یا كلمه كلیدی حتما نباید شامل  یك كلمه باشد و می­تواند شامل چند كلمه هم باشد. در واقع ممكن است یك كلمه كلید مناسب از چند كلمه تشكیل شده باشد.

به عنوان مثال : سئو سایت   كه  2 كلمه است ولی در واقع هر دو كلمه كنار هم یك كلمه كلیدی یا یك كلید واژه  می شود.

به عنوان مثال : طراحی سایت ارزان  كه 3 كلمه است ولی وقتی هر 3 كلمه كنار هم باشند، یك كلمه كلیدی می شود.


وقتی سایت را برای كلمه كلیدی (كلید وا­ژه ) بهینه سازی و یا سئو سایت  كنیم، باعث می شود از طرف موتور جستجو گوگل كاربران بیشتری وارد سایت شوند.

هر صفحه سایت می تواند رتبه ای متفاوت از دید گوگل داشته باشد. این رتبه با توجه به تعداد مطالب آن صفحه و یا كلمات كلیدی كه در مطالب آن صفحه درج شده است بستگی دارد.

نكته مهم :

جهت بهینه سازی كلمات كلیدی حتما نباید صفحه اول سایت را انتخاب كنید.

حتی می توانید برای هر كلمه كلیدی یكی از صفحات داخلی سایت را انتخاب كنید. ممكن است یكی از صفحه های داخلی سایت، به عنوان مثال صفحه مقالات با توجه به نوع محتوا و یا تعداد مطالب برای بهینه سازی (سئو سایت) كردن كلمه مورد نظر شما، رتبه گوگل مناسب تری داشته باشد.

اما كلمات كلیدی  (كلید واژه) مناسب را چگونه پیدا كنیم؟

اولین كار كمك گرفتن از گوگل است. كلید واژه مورد نظرتان را در گوگل وارد كرده و نتایج جستجوی كاربران دیگر در گوگل را مشاهده و كلمه مناسب تری انتخاب كنید. روش دیگر برای انتخاب كلمات كلیدی و بالا بردن سئو سایت  كمك گرفتن از سایت www.keywordtool.io

وب سایت keywordtool.io یك وب سایت حرفه ای در زمینه پیدا كردن انواع كلیدواژه (كلمات كلیدی)است. سرویس ارائه شده در این سایت تنها محدود به گوگل نیست و از سرویس بینگ ، یوتیوب و فروشگاه های اپلیكیشن (مناسب برای سایت های دانلود و یا فروش اپلیكیشنن) هم پشتیبانی می­كند. همچنین از زبان فارسی نیز به خوب در حال پشتیبانی می باشد. با وارد كردن كلمه مورد نظر ، كلیدواژه های خوبی را برای شما نمایش داده می­شود و با قابلیت كپی كلیدواژه ­ها، به راحتی می­توانید از آن­ها استفاده كنید.و می توانید سئو سایت خود را افزایش دهید.

 نكته مهم :

اگر شما چند كلمه كلیدی انتخاب كردید كه تقریبا شبیه به هم هستند و فقط از نظر ترتیب كلمات با هم تفاوت دارند و تردید دارید كه از كدام كلمه استفاده كنید می توانید از سرویس  (Google Trends) استفاده كنید.

این ابزار یكی از سرویس های رایگان گوگل می باشد كه شما می توانید چند كلمه كلیدی را با هم مقایسه كنید تا بفهمید میزان جست و جوی كدام كلمه كلیدی توسط كاربران بیشتر است.


منبع: سایت تك سیستمموضوع: مقالات سئو سایت،
ادامه مطلب
[ سه شنبه 11 آبان 1395 ] [ 12:58 ب.ظ ] [ طراحی سایت نك سیستم ]
********